„Vše začíná ideou“

O nás:

Forcon solution s.r.o. je ryze českou společostí v oboru strojírenské výroby. Poskytujeme komplexní služby v oblasti konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a zařízení, poloautomatických pracovišť, zakázkové kovovýroby strojních dílů a svařovaných konstrukcí. Mezi naše činnosti dále patří zpracování strojní konstrukční a výrobní dokumentace v elektronické i papírové formě, překreslování Vaší staré dokumentace do 2D nebo 3D elektronické podoby. Pracujeme s licencovaným softwarem SolidWorks Professional 2015.

Společnost Forcon solution s.r.o. byla založena v roce 2013 jako konstrukční kancelář se zaměřením na konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení. Konstrukční kancelář v Odrách disponuje týmem, který tvoří konstruktéři s mnohaletou praxí v oboru. Konstrukce, které Forcon solution vytváří, se vyznačují maximální jednoduchostí, která snižuje náklady na výrobu i montáž. V roce 2015 společnost vybudovala vlastní výrobní zázemí.

Jsme schopni zajistit komplexní služby počínaje návrhem a konstrukcí, výrobou až po povrchové úpravy a dopravu na požadované místo. Naším cílem je řešit Vaše požadavky tak, aby byly navrženy optimálně s ohledem na požadované technické a kvalitativní parametry a potřebnou životnost.


Zpracování konstrukční a výrobní dokumentace

Konstruktéři Forcon solution s.r.o. při své práci používají osvědčený licencovaný CAD software SolidWorks. Jde o uznávaný a profesionální program, ve kterém lze vytvořit vysoce kvalitní a přesné konstrukční návrhy jednotlivých součástí i celých strojů nebo výrobních pracovišť. Zpracovanou dokumentaci dodáváme v elektronické formě na CD-ROM discích a podle požadavku zákazníka v papírové formě vytištěnou na velkoformátové tiskárně HP Designjet T520 v největším formátu A1.

© 2015 designed by iMind